לוהטים: קמפיין ראשון משותף של נטע אלחמיסטר ורמי גרשון

לאחר עוד אימון בוקר של שחקן הכדורגל רמי גרשון עם קבוצתו, ולאחר סופ"ש גדוש חגיגות יומולדת 33 לגרשון, הצטלמו בדירתם בנתניה הזוג המפורסם ביותר בישראל: היזמית והדוגמנית נטע אלחמיסטר ושחקן הכדורגל רמי גרשון,  בסצנות אופנתיות על סט צילומים הנראה כלקוח מסרט הוליווידי.

זהו הקמפיין הראשון מאז שאלחמיסטר הודיעה, כי מעתה תנהל את עצמה. הקמפיין שצולם הוא עבור רשת אירוקה, שמשיקה את הקולקציה החדשה לסתיו-חורף 2021/22  למשקפי השמש של המותגים הבינלאומיים אותם מייבאת בלעדית אירוקה כמו: טום פורד, ג'ימי צו, דיוויד בקהאם ועוד.

לראשונה מצטלם הזוג לקמפיין משותף שיעלה בתחילת חודש ספטמבר, לקראת החגים, בהשקעה של 1 מיליון ₪ ויכלול פרסום בדיגיטל, פעילות ברשתות החברתיות ובנכסים הדיגיטלים של אלחימיסטר ואירוקה. כמו כן תיערך פעילות תקשורתית בכל סניפי רשת אירוקה, ברחבי הארץ.

אז מה יחשוף הקמפיין? הצצה חד פעמית מהחיים הפרטיים של הזוג הכי מעניין בביצה. הקמפיין יכלול  סרטונים עם נגיעות של  הומור, המתעדים את השניים. נטע אלחמיסטר אמרה על הסט: "האמת מזמן אמרתי לרמי שמשקפי שמש יושבים עליו בול, שהוא חייב פעם אחת לנצל את זה לטובת קמפיין. לא חשבתי שזה יגרום לנו להצטלם יחד" .

עוד הוסיפה: "זו פעם ראשונה שמצלמים קמפיין אצלנו בבית, וחשפה את מלתחת הבגדים ואבזרי האופנה שלה. אני אוהבת שיש פה אותנטיות. מצלמים פה רגעים שלמים שלקוחים מהחיים הפרטיים שלנו, ומביאים אותם לסרטון שישקף את החיים האמתיים של רמי ושלי!"

רמי גרשון אמר: "וואלה להיות דוגמנית זה לא דבר קל….. אני אחרי סופ"ש גדוש חגיגות יומולדת ואני עוד בהיי ".

רוצים לשתף את הכתבה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

כתוב/כתבי תגובה