השחקנית ההוליוודית ניקול קידמן חושפת…

 

 

השחקנית ההוליוודית, ניקול קידמן, הגיעה אמש כאורחת הכבוד לאירוע פתיחת תערוכת שעוני היוקרה אומגה: "הזמן שלה", שנערך בסאן פטרסבורג שברוסיה, בנוכחות מנכ"ל אומגה העולמי רינאלד אשילמןהאירוע נערך בארמון השיש בסאן פטרסבורג, ברוסיה והוא נפתח בקוקטייל מפואר, כאשר האורחים לבושים בשמלות נשף מפוארות וחליפות טוקסידו של בתי האופנה המובילים באירופהאת האירוע פתח, ריינאלד אשילמן נשיא אומגה, אשר בראשית דבריו בירך את ניקול קידמן על הגעת לסאן פטרסבורג ואמר: "כידוע אומגה מעריצה נשים חזקות, מובילות הנתפסות בעולם כאייקון- בין אם זה לאופנה ובין אם זה לקריירה. אנחנו תמיד שמחים לקבל את פניה של ניקול היא מהווה עבורנו ועבור המותג סמל ודוגמא".

6769F5A2-C6FC-4A08-A4F8-CD3FCC487A2C
ניקול ומנכ״ל אומגה. צילום: יח״צ חו״ל

ניקול קידמן חשפה במסגרת האירוע את דגמי אומגה החדשים לנשים ואמרה: "השעונים בתערוכה יפים להפליא ואינם נופלים מכל יצירת אמנות. כוחם של השעונים אינו רק ביופיים והם אינם רק קישוטים אלגנטיים.  אומגה יצרה שעונים כה מדויקים, מתוך כבוד לנשים ועל כך הערכתי לשעונים וליוצרים עוד יותר גדלה". בישראל יושקו הדגמים החדשים של אומגה לנשים בחודש הקרוב. במסגרת זו תלווה ההשקה במסע פרסום בכיכובה של קידמן.

3EFA6338-1BAD-4C54-81A2-5FDE4D6616F0
שעונים יפים להפליא. צילום: יח״צ חו״ל

קידמן, שגרירת אומגה מאז שנת 2005, שחקנית מוכשרת ומפיקה, אשר נחשבת לאייקון אופנתי נראתה פעמים רבות בעת צעידתה על השטיח האדום עונדת שעון אומגה. לתערוכה הנוכחית הגיעה ניקול לאחר מס' תערוכות שנערכו במילאנו, שנחאי, פריז וסידני. בין אורחי הכבוד, נכחו גם שורה של סלבריטאים מהשורה הראשונה, מעצבים, זמרים ושחקנים ביניהם: מעצב האופנה איגור צ'פורין, הזמרת אינה מליקובה, השחקן פאבל ווליה ואשתו מגישת הטלוויזיה ומתעמלת ליאטאסן אוטישבה. בין היתר, השחקנית התאילנדית רני "בלה" קמפן, השחקנית הטורקית, סאדאת איסיל אקסוי, השחקנית הפולנית מגדה בוקארסקה, מאריין קאונטר, המארחת המלזית, והמעצבת האמריקנית קלי וירסטלר.

9774BAE4-8783-49B6-A900-EC4C6E3F1E3F
שגרירה מאז 2005. צילום: יח״צ חו״ל

רוצים לשתף את הכתבה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

כתוב/כתבי תגובה