אירה דולפין ב'אחד על אחת' עם גלעד ינקלביץ'

אירה דולפין, פרזנטורית ומאמנת בסטודיו 1REBEL, המותג הלונדוני החדש בישראל, אירחה את אושיית הכושר הבינלאומית גלעד ינקלביץ' לאימון אישי בסטודיו 1REBEL

אירה דולפין, פרזנטורית ומאמנת בסטודיו 1REBEL, המותג הלונדוני החדש בישראל, אירחה את אושיית הכושר הבינלאומית גלעד ינקלביץ' לאימון אישי בסטודיו 1REBEL במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב.

גלעד ינקלביץ', אחד ממדריכי הכושר המפורסמים בעולם ומנחה תוכנית הכושר הפופולרית ביותר בארה"ב "גוף בתנועה", מבקר בימים אלה בישראל וניצל את ההזדמנות לפגוש את אושיית הכושר הישראלית המובילה ביותר אירה דולפין, שבימים אלה מאמנת ומובילה את הסטודיו החדש והמיוחד 1REBEL.

ינקלביץ' ששמע רבות על המותג הלונדוני 1REBEL ושיטת האימון הייחודית שלו, הכוללת משקולות חופשיות ומסילות ריצה מהמשוכללות בעולם, בחוויה של מסיבה מטורפת, קבע אימון אישי עם אירה דולפין שהתרגשה מאוד לאמן את אחד הדמויות הכי מובילות בעולם הכושר, אך לא עשתה לו שום הנחות כמובן.

לאחר האימון המפרך, שנחשב לאימון ששורפים בו הכי הרבה קלוריות בעולם (1000 קלוריות באימון של 45 דקות), ינקלביץ' סיפר לאירה דולפין שבמהלך שנת הקורונה הוא זכה לכבוד עצום ונכנס להיכל התהילה של עולם הפיטנס האמריקאי על הנחיית תוכנית הכושר הכי מפורסמת בעולם "גוף בתנועה" (Bodies in Motion), המשודרת ב-80 מדינות ברחבי העולם ויותר מ-60 מיליון אנשים התאמנו איתו לאורך השנים.

ינקלביץ' קיבל מגן הוקרה מיוחד של היכל התהילה והצטרף לרשימה מאוד מכובדת של אנשים שנכללים בהיכל התהילה של עולם הפיטנס האמריקאי, ביניהם: ארנולד שוורצנגר, ג'יין פונדה ועוד.

צילום: באדיבות 1 רבל

רוצים לשתף את הכתבה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

כתוב/כתבי תגובה